Поделится
в соц. сетях

Соберите компанию
и приходите вместе!

Запорожское шоссе, 2
ТРЦ "Порт City",
2-й этаж

ост. ТРЦ "Порт City"

Бесплатная парковка
На территории центра
ТРЦ Порт Сити работает
бесплатная парковка.

Парк открыт Закроется в 21.00

Парк открытЗакроется в 21.00

Парк закрыт Откроется в 10.00

График работы:

Понедельник - Воскресенье

c 10.00 до 21.00

Smile Park
Меню
Выбери ваш город

Новости и Афиши

Тематика SMILE WEEKEND у березні

Тематика SMILE WEEKEND у березні
Тематичні заходи у Smile Park  кожні вихідні! У програмі: улюблені герої, цікаві майстер-класи, ігри та активний відпочинок для ваших діток. В березні Smile Park  запрошує у цікаву подорож по країні сімейних розваг! 

6-7    БЕРЕЗНЯ "SPRING FESTIVAL"
Святкуй перші весняні вихідні з нами! На вас чекає весняна фотозона, святкова програма для мам та дівчаток, виготовлення подарунків для мам своїми руками. Але Весна залишила декілька завдань для діток – їх разом з нашими чарівними принцессами вони знайдуть на квітках, що проросли у комплексі,  а перші пташки – принесуть підказки. Пройшовши усі завдання - Весна з радістю завітає на наше свято.  Майстер класс для дівчаток з виготовленні прикрас, а хлопчики звісно готують букети для мам та дівчаток, адже свято наближається!  Зустрічаємо весну разом зі Smile Park!

13-14 БЕРЕЗНЯ  "МАСЛЯНА"
Українське свято Масляної у Smile Park. На вас чекають народні танці, традиційні розваги та пригощання млинцями ! Святкуємо завершення тижня Масляної разом!

20-21 БЕРЕЗНЯ "ОРЕЛ І РЕШКА"
Усе буде по справжньому - дві команди вирішать за допомогою монетки , хто проведе подорож із золотою карткою, а хто із рюкзакоим за плечима. На діток чекає захоплива подорож різними країнами, цікаві завдання та безліч позитивних эмоцій. Якщо ваші дітки так само сумують за подорожами у далекі країни як ї ми - приходьте у Smile Park та  разом з нашими веселими ведучими ми відправимося за новими враженнями!

27-28 БЕРЕЗНЯ  "ХТО ЗВЕРХУ? ХЛОПЦІ ПРОТИ ДІВЧАТ"
Шоу за мотивами телевізійної гри, в якій команди хлопчиків та дівчаток набирають балли за правильні відповіді та виконані завдання отримують балли. Завдання на швидкість, логіку та реакцію будуть цікаві як дорослим, так і дітям ! Сміх та яскраві емоції забезпечені! Проведи незабутні вихідні разом зі Smile Park. Майстер класс для хлопчиків - літак, а для дівчаток - листівка або чаріні палички!

Запорожское шоссе, 2
ТРЦ "Порт City",
2-й этаж

Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©