Обери місто

Тематика SMILE WEEKEND у червні!

Тематика Smile Weekend у червні!

Тематичні заходи у Smile Park кожні вихідні! У програмі: улюблені герої, цікаві майстер-класи, ігри та активний відпочинок для ваших діток!

12-13 ЧЕРВНЯ - "FRIENDS WEEKEND"
Скоріш збирай усіх своїх друзів та рушай до Smile Park на ці вихідні!!! Адже ми святкуємо Міжнародний день друзів! Якщо ти вважаєш, що ви с твоїми друзями- найкраща команда - ми це перевіримо! А команда переможець - отримає цінний приз Впевнені, наші випробування зроблять твою дружбу міцнішою, готуйся отримати заряд яскравих емоцій та драйву. Чекаємо на вашу команду вже на цих вихідних у Smile Park!

19-20 ЧЕРВНЯ - @TOP TEAM HOUSE
Воу, воу, воу, це вечірка за мотивами TikTok ! Нумо усі разом зберемось у найкращій локацій для створення контенту - Smile park , місце, де народжуються не тільки посмішки - а й справжні зірки соц.мереж ! У ці вихідні : трендова музыка, ульотні челенджі, конкурс на найкращу TikTok team чекатимуть на тебе!

26-27 ЧЕРВНЯ - GAME КВЕСТ
Вже цих вихідних ми зануримось у неймовірний світ сучасних ігор Brawl stars, Among us, Fortnite ! Квест за мотивами ігор, які обожнюють діти примусить знаходити нестандартні рішення, діяти злагоджено, та набирати бали, перевіримо знання найрідкісніших героїв та залишить неабиякі емоції ! На вас чекатимуть 10 станцій, на кожній станції - випробування, результати яких і визначить переможців квесту. Якщо ти так само як і ми обожнюєш цю тему і вважаєш себе суперкрутим гравцем - не пропусти!

Чекаємо на тебе кожної суботи та неділі з 14:00 до 16:00!
0 0)
Назад

Бажаєте безлімітних розваг?
Завітайте в Smile Рark

Ми чекаємо вас у

Маріуполь, Запорізьке шосе 2,
ТРЦ «Порт City», 2 поверх

Розробка і просування сайту -
EFFECTIVE-studio
©

Приєднатися
в соц. мережах

вул. Запорізьке шосе 2,
ТРЦ «Порт City»

Зупинка:
ТРЦ «Порт City»

Паркінг:
На території ТРЦ «Порт City» працює безкоштовна парковка.

Парк відчинено

Закриття у 21.00

Графік роботи:
Пн-Нд, з 10.00 по 21.00