Поделится
в соц. сетях

Соберите компанию
и приходите вместе!

Запорожское шоссе, 2
ТРЦ "Порт City",
2-й этаж

ост. ТРЦ "Порт City"

Бесплатная парковка
На территории центра
ТРЦ Порт Сити работает
бесплатная парковка.

Парк открыт Закроется в 21.00

Парк открытЗакроется в 21.00

Парк закрыт Откроется в 10.00

График работы:

Понедельник - Воскресенье

c 10.00 до 21.00

Smile Park
Меню
Выбери ваш город

Новости и Афиши

Тематика SMILE WEEKEND у квітні!

Тематика SMILE WEEKEND у квітні!
Тематичні заходи у Smile Park  кожні вихідні! У програмі: улюблені герої, цікаві майстер-класи, ігри та активний відпочинок для ваших діток. В квітні Smile Park  запрошує у цікаву подорож по країні сімейних розваг! 

3-4 квітня "День Сміху "
День, коли не знаєш - що правда, а що вигадка! Наші герої Смішинка та Веселинка допоможуть розібратися! На вас чекають різні заплутані завдання : пісні навпаки, зашифровані смайлами  назви мультфыльмів, конкурс на найвеселіший образ, смуга перешкод у лабіринті . А наша коробка-загадка за кожне виконане завдання видаватиме командам Смішинки та Веселинки смайлики , в кінці дізнаемось чия команда була найвеселіша! Зустрічаємо весну разом зі Smile Park !

10-11 квітня "Піратська тусовка"
Коли приходить весна і льодовики на морях тануть, пірати знову сідають у свої кораблі ! Їх вже не зупинити , і вони починають планувати новы пригоди та пограбування. Тож усі на борт!! Ми відправимося разом з піратами, але для цього ми маємо стати гарними матросами : навчитися драїти палубу, піднімати вітрила, пройти піратскі випробування. І тоді на нас чекають справжні розваги та вечірка з з танцями та мильними бульбашками!

17-18 квітня "Піжамна вечірка" + МК Бургери
Кожної весни у нас є традиція : ми збираемося з найращими друзями на піжамну вечірку! Ми влаштовуємо захоплюючі єстафети, салют з поролоновими кубиками, будуємо замок сплячої красуні та змагаємося у влучності! І якщо мама забороняє стрибати на дивані - будемо стрибати на величезній батутній арені! Після чого ми відправимося готувати власноруч смачнючі бургери*, адже яка вечірка без їжі? А з усіма дітками виговляемо стильні маски для сну із фетра.
*Вартість майстер-класу оплачується окремо 150 грн\дитина. Попередній запис обов'язковий.  

24-25 квітня " Казковий weekend"
Яка найголовніша книга, яку читала мама у дитинстві? Звісно казки! Святкуємо день дитячої книги разом з нашими героями у Smile Park ! Герої казок поведуть вас таємною стежкою через ліс, повний сюрпризів, злих героїв, та випробувань які мають пройти дітки з дорослими, щоб потрапити у Країну Казок. На нашому шляху ми пройдемо завдання з різних казок, перевіримо хто більше і краще їх памятає , а наприкінці самі станемо героями казки Колобок , та посмішимо одне одного на славу! Малюємо, ліпимо та виробляємо поробки за сюжетами казок!

Запорожское шоссе, 2
ТРЦ "Порт City",
2-й этаж

Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©