Поделится
в соц. сетях

Соберите компанию
и приходите вместе!

Запорожское шоссе, 2
ТРЦ "Порт City",
2-й этаж

ост. ТРЦ "Порт City"

Бесплатная парковка
На территории центра
ТРЦ Порт Сити работает
бесплатная парковка.

Парк открыт Закроется в 21.00

Парк открытЗакроется в 21.00

Парк закрыт Откроется в 10.00

График работы:

Понедельник - Пятница

c 10.00 до 21.00

Суббота - Воскресенье

Парк закрыт

Smile Park
Меню
Выбери ваш город

Новости и Афиши

Тематика SMILE WEEKEND у листопаді

Тематика SMILE WEEKEND у листопаді
Тематичні заходи у Smile Park  кожні вихідні!
У програмі: улюблені герої, цікаві майстер-класи, ігри та активний відпочинок для ваших діток. В листопаді Smile Park  запрошує у цікаву подорож дитячою країною сімейних розваг! 

7-8 листопада " Дружба це диво! My Little Pony"
Единорожки дізнаються про пророцтво, в якому говориться, що зла Місячна Поні повернеться у майбутньому! Діти разом з Рейнбоу Деш та Пінкі Пай відправляться  в містечко Понівілль, щоб перевірити підготовку до святкування і подружитися з іншими поні. На святі несподівано з'являється Місячна Поні та каже, що тепер ніч буде тривати вічно ... .Але дружба переможе будь-яку темряву! На маленьких гостей чекають запальні танці, випробування від поні та майстер клас з виготовлення чарівних масок.

 

14-15 листопада "Прем'єра нової програми Brawl Stars"
Прем'єра нової програми в Смайл парк: круті герої Джессі і Леон і гри, яких ви не бачили раніше! Ми поринемо в неймовірний світ гри Browl stars: зберемо монети і трофеї, захопимо кристали, нас чекає захоплюючий Бравлбол і багато іншого! Разом ми пройдемо Шлях Слави –приєднуйтеся до нас!) Майстер класс з виготовлення антистресу у формі героя  Бравл старс –Спайка чекає на усіх гостей)

 

21-22 листопада  "Likee VS TikTok"
Likee VS TikTok: яка програма краще? Ми проведемо баттл між нашими ведучими-блогерами та  їх командами, пройдемо захоплюючі челленджі, затанцюємо під найактуальніші тренди і влаштуємо справжню вечірку! Наприкінці віготовимо брелоки в стилі Лайки)

 

28-29 листопада  "Ляльки Лол. Сюрприз!" 
Унікальні іграшки-сюрпризи лялечки LOL запрошують всіх на запальну і модну ЛОЛ Party. Лялечки Лол дуже сучасні. Вони захоплюються спортом, танцями, театром, модою, співом ... І дуже люблять влаштовувати сюрпризи! Дітей чекає стильна вечірка: веселі ігри, оригінальні цікаві конкурси та інші розваги. Вони не просто цікаві, але ще розвивають навички комунікації, кмітливість, швидкість реакції. А в кінці усіх гостей чекає сюрприз – Майстер клас з виготовлення слаймів!

Запорожское шоссе, 2
ТРЦ "Порт City",
2-й этаж

Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©