Поделится
в соц. сетях

Соберите компанию
и приходите вместе!

Запорожское шоссе, 2
ТРЦ "Порт City",
2-й этаж

ост. ТРЦ "Порт City"

Бесплатная парковка
На территории центра
ТРЦ Порт Сити работает
бесплатная парковка.

Парк открыт Закроется в 21.00

Парк открытЗакроется в 21.00

Парк закрыт Откроется в 10.00

График работы:

Понедельник - Воскресенье

c 10.00 до 21.00

Smile Park
Меню
Выбери ваш город

Новости и Афиши

Тематика SMILE WEEKEND у лютому

Тематика SMILE WEEKEND у лютому

Тематичні заходи у Smile Park  кожні вихідні! У програмі: улюблені герої, цікаві майстер-класи, ігри та активний відпочинок для ваших діток. В лютому Smile Park  запрошує у цікаву подорож по країні сімейних розваг!

6-7  ЛЮТОГО  " Трансформери: гра починається"
У трансформерів зявилася нова  міссія! На них як завжди чекає врятування світу та боротьба зі злодіями! Один зі злодіїв залишив їм листа, у якому підказка ... Разом з дітьми вони знайдуть 10  підказок, що приведуть до найголовнішої розгадки злочину! Та виконають стільки ж завдань та випробувань, на шляху до перемоги, адже щлях буде непростим. Приєднуйся до зимових пригод з трансформерами у Smile Park! 

13-14 ЛЮТОГО "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ СЕРДЕЦЬ"
Святковий SMILE WEEKEND до дня найпрекраснішого почуття на світі- любов! Ми любимо своїх батьків, друзів, сестричок та братиків, бабусь і дідусів. А також ми любимо грати, приймати участь у конкурсах та радіти, тож на усіх чекає розважальна програма, святкова пошта валентинок та створення величезного серця з дитячих долоньок, на яких кожна дитина зможе залишити свій напис!

20-21 ЛЮТОГО "Among us"
Among us - гра що захопила серця багатьох сучасних дітей! Ця схожа з грою мафія, і полягає в тому, що існує 2 зрадника, яких необхідно знайти серед учасників команди на протязі усієї програми.
Наші герої мають бути дуже уважні! Приходь, та проведи вихідні сучасно та цікаво разом зі Smile Park!

 27-28 ЛЮТОГО "Весна проти Зими"
Вже за декілька днів до нас прийде чарівна та квітуча Весна! Але Зима ще не збирається залишати свої володіння. Тролі разом з нашими маленькими гостями покажуть Зимі, що вже готові з нею попрощатися! Запальними іграми ми проженемо холоди, складемо зимові речі далеко у шафу та підготуємося до зустрічі з весною! Знайдемо перші проліски, які отримаємо за гарне виконання завдань. Коли збереться букет - Весна погодиться прийти до нас. Проводжаємо останні зимові дні зі Smile Park! Майстер клас- виготовляємо перші проліски власними ручками.

Запорожское шоссе, 2
ТРЦ "Порт City",
2-й этаж

Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©