Поделится
в соц. сетях

Соберите компанию
и приходите вместе!

Запорожское шоссе, 2
ТРЦ "Порт City",
2-й этаж

ост. ТРЦ "Порт City"

Бесплатная парковка
На территории центра
ТРЦ Порт Сити работает
бесплатная парковка.

Парк открыт Закроется в 21.00

Парк открытЗакроется в 21.00

Парк закрыт Откроется в 10.00

График работы:

Понедельник - Воскресенье

c 10.00 до 21.00

Smile Park
Меню
Выбери ваш город

Новости и Афиши

Тематика SMILE WEEKEND у травні!

Тематика SMILE WEEKEND у травні!
Тематика Smile Weekend у травні!
Тематичні заходи у Smile Park кожні вихідні! У програмі: улюблені герої, цікаві майстер-класи, ігри та активний відпочинок для ваших діток.

1-2 ТРАВНЯ - "ВЕЛИКОДНІЙ КРОЛИК"
В це свято протрібно обов`язково пройти всі перешкоди і скуштувати головний символ - кулічик, а головні герої в цей день занурять усіх у неймовірні чарівні пригоди.

8-9 ТРАВНЯ - "ПІРАТСЬКА ТУСОВКА"
Коли приходить весна і льодовики на морях тануть, пірати знову сідають у свої кораблі ! Їх вже не зупинити , і вони починають планувати новы пригоди та пограбування. Тож усі на борт!! Ми відправимося разом з піратами, але для цього ми маємо стати гарними матросами : навчитися драїти палубу, піднімати вітрила, пройти піратскі випробування. І тоді на нас чекають справжні розваги.

15-16 ТРАВНЯ - "ОРЕЛ І РЕШКА"
Усе буде по справжньому - дві команди вирішать за допомогою монетки , хто проведе подорож із золотою карткою, а хто із рюкзакоим за плечима. На діток чекає захоплива подорож різними країнами, цікаві завдання та безліч позитивних эмоцій. Якщо ваші дітки так само сумують за подорожами у далекі країни як ї ми - приходьте у Смайл парк та разом з нашими веселими ведучими ми відправимося за новими враженнями!

22-23 ТРАВНЯ - "МАЙСТЕР ШЕФ".
Щоб з'явився апетит, треба його нагуляти. В ці дні ми пропонуємо потрапити у світ телебачення та віднайти свій талант, разом з нашими ведучими пройти кулінарний квест, та дізнатися багато чого нового. А навчать вас всьому наші герої, це відомий Повар з Італії та його помічник відомий кулінарний Блогер.

29-30 ТРАВНЯ - "ГАРРІ ПОТТЕР"
Квест Гаррі Поттер це унікальний шанс потрапити в світ, де навіть повітря просочене магією, перевірити у себе наявність магічних здібностей і відшукати артефакти, які за чутками все ще шукають прихильники темного Лорда.

Запорожское шоссе, 2
ТРЦ "Порт City",
2-й этаж

Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©