Обери місто

Робота в Smile Park

— дарувати справжнє дитинство

Робота в Smile Park

SMILE-FAMILY команда
однодумців

Бути в нашій команді означає - приєднатися до однодумців, які розуміють, що діти змінюють наше життя назавжди. Для нас дуже важлива середовище, в яке занурюються наші гості. Ми шукаємо справжніх чарівників, професіоналів своєї справи, яким цікаво працювати з дітьми і для дітей. Ми вже відкрили кілька парків, але все тільки починається і, можливо, саме ви почнете розповідати цю історію разом з нами.

Що ми робимо?

Ми створюємо привід для радості і щиро займаємося улюбленою справою. Не важливо, яку посаду ти обіймаєш і в якому підрозділі працюєш, адже наша робота наповнена великим змістом - створювати середовище, яке об'єднує дітей і батьків і дарує справжнє Дитинство.

Чи буде цікаво дитині?
Як потрапити в SMILE-табір?

Кар'єра в SMILE PARK

З 2016 року в нашій компанії працювало і працює багато чудових людей, кожен з яких отримав свій незвичайний досвід. Для кого-то - це перші кроки в самостійне життя і перша робота, для когось - можливість спробувати свої сили в новому для себе напрямку, хтось вперше отримав можливість керувати людьми або організовувати процеси. Є ті, хто «виріс» і став керівником, продовжуючи розвиватися і завойовувати нові вершини в компанії, є ті, хто розвинув свої професійні навички. Прикладів багато, але саме від вас залежить скільки кроків по кар'єрних сходах ви зробите. Ми плануємо відкривати кілька парків в рік і у нас для вас відмінні кар'єрні можливості, як в діючих комплексах, так і в нових проектах.

Як стати частиною
SMILE-FAMILY

Якщо ви хочете стати частиною нашої команди - надсилайте резюме smilepark.staff@gmail.com

У нас в команді багато позитивних людей, які створюють приголомшливу атмосферу, заряджають енергією і з успіхом беруть участь. У нас колеги стають друзями. А ще, у нас завжди галасно!

Як стати частиною SMILE-FAMILY

Бажаєте безлімітних розваг?
Завітайте в Smile Рark

Ми чекаємо вас у

Маріуполь, Запорізьке шосе 2,
ТРЦ «Порт City», 2 поверх

Розробка і просування сайту -
EFFECTIVE-studio
©

Приєднатися
в соц. мережах

вул. Запорізьке шосе 2,
ТРЦ «Порт City»

Зупинка:
ТРЦ «Порт City»

Паркінг:
На території ТРЦ «Порт City» працює безкоштовна парковка.

Парк зачинено

Графік роботи:
- -, з - по -